Dětské kurzy keramiky

Kurzy keramiky pro děti budou probíhat v termínu:

ČTVRTEK 16:30 – 17:30 (začínáme 16. 9. 21)

Do dětských kurzů keramiky přijímáme děti od 6 let, které již chodí do školy. Na kurzu se děti naučí kreativně pracovat s keramickou hlínou, modelovat různé cedulky, nádoby, předměty. Veškeré výrobky si samozřejmě odnáší domů.

Vzhledem k současné nepředvídatelné situaci vládních opatření se kurzovné bude hradit jednotlivě vždy na místě v hotovosti.

Kurzovné pro děti činí 80Kč / lekce.

V ceně lekce je veškerý materiál včetně keramické hlíny, glazur, vypalování výrobků.

Momentálně je náš kurz keramiky pro děti zcela plný. ALE přijímáme náhradníky! Uvažujeme o druhém termínu pro děti, proto, pokud máte zájem, vyplňte nám přihlášku i tak (ozveme se vám):

Souhlasím s tím, že s touto přihláškou se automaticky přihlášená osoba (pokud se jedná o dítě mladší 18 let, tak jeho zákonný zástupce) stává oficiálním členem Podještědského zájmového spolku (IČ 09454896).