Dětské kurzy keramiky

Kurzy keramiky pro děti začnou 27. 9. 2022 v termínu:

ÚTERÝ 16:45 – 17:45

Pozn. Pokud by byl kurz rychle naplněn a byl další zájem, kurz rozdělíme na mladší a starší žáky, pro které vypíšeme nový termín.

Do dětských kurzů keramiky přijímáme děti od 6 let, které již chodí do školy. Na kurzu se děti naučí kreativně pracovat s keramickou hlínou, modelovat různé cedulky, nádoby, předměty. Veškeré výrobky si samozřejmě odnáší domů.

Vzhledem k současné nepředvídatelné situaci vládních opatření se kurzovné bude hradit jednotlivě vždy na místě v hotovosti. Po osobní dohodě je možné si lekce předplatit dopředu.

Kurzovné pro děti činí 80Kč / lekce.

V ceně lekce je veškerý materiál včetně keramické hlíny, glazur, vypalování výrobků.

Dětské kurzy keramiky vede naše MARKÉTA DUDOVÁ.

Markéta je pedagog se zaměřením na výtvarnou výchovu a s vysokoškolským vzděláním, nedávno dokonce absolvovala kurz „Skutečná kreativita pro pedagogy výtvarných oborů“.

Pro rezervaci místa na dětském kurzu je nutné se předem přihlásit a vyplnit tuto přihlášku:

Přihláška na dětské kurzy keramiky:

Souhlasím s tím, že s touto přihláškou se automaticky přihlášená osoba (pokud se jedná o dítě mladší 18 let, tak jeho zákonný zástupce) stává oficiálním členem Podještědského zájmového spolku (IČ 09454896).